MÖBLER / Bord / Skrivbord 5715259
nr 571 5259
Skrivbord
sent 1800-tal, längd: 124, djup: 64, höjd: 75
Kondition: saknar beslag, slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 16 mars 2009
kl 18:14:08
600 kr
200 kr
300 kr
500 kr
600 kr
700 kr
750 kr
800 kr
800 kr
900 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr